FAQ

Co zrobić, gdy interesuje mnie udział wyłącznie w jednym warsztacie i nie chcę wybierać warsztatu rezerwowego?

W takiej sytuacji w formularzu rejestracyjnym zaznacz warsztat, w którym chciałbyś uczestniczyć, jako „wybrany warsztat” oraz jako „warsztat rezerwowy”.

Co zrobić, gdy na warsztat w którym chciałbym uczestniczyć nie ma już wolnych miejsc?

Rejestrując się na warsztat, na który nie ma już wolnych miejsc zostaniesz dodany na listę rezerwową „wybranego warsztatu” oraz listę uczestników „warsztatu rezerwowego”. Gdy miejsce na „wybranym warsztacie” się zwolni zostaniesz przeniesiony na listę jego uczestników zwalniając tym samym miejsce na „warsztacie rezerwowym”.

Co się stanie, jeśli dwukrotnie wypełnię formularz rejestracyjny?

Każdy uczestnik może tylko raz zarejestrować się na Obóz – jeśli dwukrotnie wypełnisz formularz, w systemie zostanie zachowany ten z późniejszą datą rejestracji.

Co zrobić, jeśli w formularzu rejestracyjnym popełniłem błąd?

W takiej sytuacji nie wypełniaj ponownie formularza. Wystarczy skontaktować się z nami mailowo (e-mail: kontakt@oboznaukowy.edu.pl) i poinformować czego dotyczy zmiana.

Do kiedy należy opłacić udział w Obozie?

Zaliczkę w wysokości 700 zł należy wpłacić w ciągu 7 dni od daty rejestracji (w przypadku udziału jednego uczestnika w dwóch turnusach Obozu – 1400 zł, w przypadku udziału jednego uczestnika w trzech turnusach Obozu – 2100 zł,), natomiast pozostałą część opłaty należy uregulować doI, II, III turnus – 1.07.2020 r., IV, V, VI turnus – 10.07.2020 r.

Na które turnusy mogę się zarejestrować, jeśli obecnie uczęszczam do I klasy liceum?

Uczniowie uczęszczający obecnie do I klasy liceum mogą się zarejestrować na turnusy od II do VI.